AR-GE & Kalite Kontrol

AR-GE & Kalite Kontrol

Araştırma Geliştirme & Kalite Kontrol;

Termatect Yapı Kimyasalları; müşterilerden gelen talepler, sektörel analizler ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, ürün gamını ve mevcut ürün kalitesini iyileştirmek, geliştirmek ve sektöre en iyi çözümleri sunma yönünde yaptığı çalışmalar ile Ar-Ge ve Kalite Kontrol çalışmalarına verdiği önemi göstermektedir.

Sektörde öncü olabilmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sürekli olması gerektiğinin farkında olan Termatect Yapı Kimyasalları, araştırmacı, deneyimli ve dinamik kadrosuyla çalışmalarını; üniversiteler, araştırma merkezleri, akredite laboratuvarlar, enstitüler ve tedarikçi firmalarla ortak bilgi paylaşımları ile sürdürmektedir. Bilgi paylaşımını daha etkili hale getirmek ve iletişimi artırmak amacıyla, sektörel fuarlara katılmakta, konferans, seminer ve kongreleri takip etmektedir.

Kalite Kontrol çalışmalarında birinci öncelik, kullanılmakta olan hammaddelerin Kalite Kontrol standartlarına uygunluğunun belirlenmesidir. Üretim aşamasında sadece belirlenen standartlarda kalitesi onaylanmış hammaddeler kullanılır.

Hammaddelerin kontrolü ile başlayan Kalite Kontrol süreci, üretim aşamasında ürünlerin ara kontrolleri ile devam eder. İstatistiksel yöntemlerle belirlenmiş numune alma sıklığına göre, ürünlerden alınan numunelere standartların belirlediği testler uygulanır. Sistemimiz standart değerlerin dışına çıkan ürünlerin sevkini mümkün kılmayacak şekilde kurulmuştur.

Hammadde ve ürünlerimize ilişkin testler; gelişmiş laboratuarımızda, deneyimli kadromuz tarafından standartlar kapsamında gerçekleştirilmekte ve takip edilmektedir. Uzman kadromuz, standartların güncelliğini kontrol ederken, ürünlerin tabi oldukları standartlara göre de sınıflandırmalarını yapar. Ürünün ulusal ve uluslararası standartlara sahip olduğu da TSE – TSEK – CE – G – ETA gibi belgelerle ispatlanır.

Her zaman en iyi çözümlerle, en yüksek kalitede ürünleri kullanıcıların hizmetine sunmayı amaçlayan Termatect Yapı Kimyasalları, üretimin her aşamasında kontrollerini titizlikle yaparak, müşteriye ulaşan ürünün kalitesini garanti altına almaktadır. Termatect Yapı Kimyasalları Ar-Ge ve Kalite Kontrol faaliyetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamakla birlikte uzman kadrosunun da kişisel gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Termatect Yapı Kimyasalları, gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları ile ileri teknolojiyi, Türkiye’deki inşaat sektörüne aktarmayı ve yeni inşa edilecek yapılarda yaşam standartlarını yükseltmeyi, güvenilir, kaliteli ve estetik yaşam alanları yaratmayı misyon edinmiştir.

İletişime Geçiniz...

Şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

“Sizlerden aldığımız güç ile üstün kalite ve üstün hizmet arayışı içinde olmaya devam edeceğiz.”

Terma Yapı Kimyasalları
San. Tic. Ltd. Şti.

Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İstermisiniz ?